Osiedle Żubrów IV
Osiedle Żubrów IV


Zajmujemy się budową domów wolnostojących, apartamentów oraz domów o funkcji dwóch mieszkań tzw. bliźniaków na osiedlach zamkniętych i chronionych. Nasze domy i apartamenty są zbudowane z wysokiej jakości materiałów budowlanych, harmonijnie współgrające z naturalnym otoczeniem. Położone w otulinie nadmorskiej przyrody.

Podstawowym celem naszej działalności jest pozyskanie atrakcyjnych terenów, rzetelna realizacja i sprzedaż inwestycji, dostosowanej do potrzeb naszych klientów.

To, co wyróżnia nasze inwestycje to przede wszystkim elegancka architektura oraz specyficzne położenie domów w otoczeniu przyrody, a także komponowanie naszych budynków w otaczającą, uroczą architekturę w ciekawych miejscowościach wybrzeża. Wykorzystywanie najlepszych sprawdzonych i nowoczesnych technologii oraz najwyższej jakości materiałów. Dużą wagę przykładamy również do poziomu urbanistyczno-architektonicznego inwestycji oraz ich estetycznego wizerunku

Firma w swojej działalności opiera się na grupie starannie dobranych fachowców dążąc do realizacji tylko i wyłącznie najbardziej atrakcyjnych inwestycji.

Dokładamy starań, aby jak najwyższemu standardowi budowanych inwestycji towarzyszyły atrakcyjne ceny.

Stworzenie prężnej, sprawnie działającej jednostki zdolnej do szybkiego rozwoju zarówno pod względem kapitałowym, jak i organizacyjno- technicznym było naszym głównym celem, które z powodzeniem udało nam się zrealizować.

Pic1
Pic2

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobyte podczas zakończonych licznych inwestycji.:

 • Osiedle Żubrów I domów wolnostojących i apartamentów w Łukęcinie k. Pobierowa

 • Osiedle Żubrów II domów wolnostojących, domów o funkcji dwóch mieszkań tzw. bliźniaków i apartamentów w Łukęcinie k. Pobierowa

 • Osiedle Żubrów III domów wolnostojących i domów o funkcji dwóch mieszkań tzw. bliźniaków w Łukęcinie k. Pobierowa

 • Osiedle Morskie – domów wolnostojących w Sarbinowie

 • Rozpoczęta inwestycja, budowy apartamentowca w Sarbinowie

 • Inne przygotowywane projekty do realizacji nad morzem Bałtyckim, a także w województwie Zachodniopomorskim – osiedla zamknięte domów do całorocznego zamieszkania.

Poprzez wszystkie realizowane projekty firma konsekwentnie dąży do umacniania pozycji na rynku polskim jako deweloper oferujący starannie wyselekcjonowane, unikalne przedsięwzięcia.

Kreując inwestycję zawsze pamiętamy o przyszłych użytkownikach. Dbamy o ich wygodę poprzez racjonalizację zarządzania i prawidłową eksploatację budynków. Spełniamy oczekiwania zapewniając prestiż, nowoczesny i zdrowy styl zamieszkiwania, bezpieczeństwo oraz wzrastającą wartość rynkową nabywanych u nas nieruchomości.

 

USŁUGI ŚWIADCZONE PRZEZ FIRMĘ

Podstawową działalnością firmy jest budownictwo i sprzedaż budynków mieszkalnych wielorodzinnych i apartamentowych oraz lokali handlowych na rynku pierwotnym, a także pozyskiwanie atrakcyjnych terenów, rzetelna realizacja i sprzedaż inwestycji dostosowanej do potrzeb naszych klientów oraz obsługa klienta na wysokim poziomie. Ponadto oferyjemy

 • Pomoc w podejmowaniu decyzji przy zakupie

 • Pomoc przy wykończeniu apartamentu

 • Przygotowanie dokumentacji dla banków

 • Przygotowanie dokumentacji przed umową przyrzeczenia sprzedaży

 • Korespondencja dotycząca stanu budowy i przekazywanie ważnych informacji (korespondencja pocztowa, e-mailowa, oraz kontakt telefoniczny)

 • Przygotowanie dokumentacji do umowy przeniesienia prawa użytkowania wieczystego.

Dzięki doskonałej znajomości rynku nieruchomości, oferowane przez Spółkę inwestycje budowlane zaspokajają potrzeby najbardziej wymagającego klienta stawiającego na jakość wykonania i atrakcyjność lokalizacji budowanych przez nas nieruchomości.

Ponadto, operator nieruchomości  proponuje Państwu możliwość podpisania długoletniej umowy najmu, na mocy której będziecie Państwo otrzymywać stały miesięczny przychód niezależnie od obłożenia zakupionego apartamentu. Więcej informacji uzyskacie Państwo u naszych handlowców.

Wybór, jakiego Państwo dokonają będzie procentował przez pokolenia.


Panorama_btn_pl

Biura_pl

Dnm_pl


Domy i działki nad jeziorem Miedwie
Footer_pl
Projektowanie stron www