Rezydencja Mare Balticum
Rezydencja Mare Balticum - ST Investments


W listopadzie 2008 roku przystąpiliśmy do budowy apartamentowca z widokiem na Morze Bałtyckie. Budowę Rezydencji Mare Balticum w Rewalu zakończyliśmy 10.11.2009  roku.

Rezydencja Mare Balticum to najnowsza oferta komfortowych apartamentów zlokalizowanych w nowoczesnym budynku zaledwie 80 metrów od morza, w Rewalu. przy ul. Bałtyckiej 4A. Znajdują się w nim przestronne apartamenty jedno- bądź dwupoziomowe o powierzchni od 25 do 66 m2. Każdy z apartamentów posiada taras lub przestronny balkon. Z większości apartamentów rozpościera się widok na morze. Dla Państwa wygody zadbaliśmy o najwyższą jakość zastosowanych materiałów tworząc eleganckie, reprezentacyjne i nowoczesne miejsce do wypoczynku. Małą architekturę tworzą  zieleń wokół budynku oraz przydomowe ogródki.

Bezpośrednie otoczenie kompleksu to starannie zagospodarowane tereny zielone sprzyjające atmosferze relaksu i wypoczynku. Teren jest w całości ogrodzony, zapewniając bezpieczeństwo mieszkańców i gości.

Ponadto, operator nieruchomości  firma Estate Management proponuje Państwu możliwość podpisania długoletniej umowy najmu, na mocy której będziecie Państwo otrzymywać stały miesięczny przychód niezależnie od obłożenia zakupionego apartamentu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.estatemanagement.pl.

 

Pic0
Pic1
Pic2
Opis inwestycji



Biura_pl

Dnm_pl

Inwestuj_pl

Domy i działki nad jeziorem Miedwie




Footer_pl
Projektowanie stron www